יום חמישי, 31 בדצמבר 2020

גילוי הפרצוף האמיתי של אנשים

 


גיליתי את הפרצוף האמיתי של כמה אנשים שהיו רשומים אצלי.
ל.ב:
בשנת 2013 היא שלחה לי מסר בפרטי שהדברים הראשונים שהיו על אוטיזם שקראה היו שלי.כמו שהלכתי לאיבוד והסיפור עם הזאבים. הייתה שיחה נפלאה. במשך הזמן ראיתי את הפרצוף שלה. היא תוקפת אנשים. בדצמבר 2019 פגשתי זקן מוזר עם שיניים רקובות בכניסה לשוק הכרמל תל אביב. הוא אמר אל תוכלי את החיות הם חברים שלנו. עניתי לך תספר לחתולה שלי. במשך השיחה התברר שהוא צמחוני שחושב שכול צריכים להיות צמחונים כולל חיות הטרף. מאמין שאין טורפים, שיש רק צמחונים ואוכלי כול. שהטרפים שיכולים להיות צמחונים. "מה שתתני לחתולה שלך היא תוכל". נתן דוגמאות הזויות.
כשכתבתי על זה בפינת ההומור שלי. ל' ענתה "מה משנה מה ההסבר למה לאכול חיות מלכתחילה".
החלטתי לפנות אליה בפרטי ולשאול מתי הפכה לצמחונית. היא סובלת מפרנויה וחרדיות. היא תקפה אותי .
הספקתי להיות חברה שלה בפייס בנוסף תקפה בלי קשר בקבוצה שלי , אז הוצאתי אותה מהקבוצה. היא גם רצתה שאשנה את הקבוצה לפרטית ושאתבע משהיא שלא רצה לרשום אותי לסדנה שלה. כשכתבתי שההיא הסכימה רק באינטרנט ולא פנים מול פנים היא חסמה אותי. זה כבר היה במרץ השנה. לפחות לא אראה אותה יותר ואת הפוסטים שלה , היא מכחישת קורונה.
לפני החסימה רציתי לראות מתי הפכה לצמחונית. זכרתי פוסט שהיא מבקשת מהטבעונים להפסיק להתערב לה בחיים. לא מצאתי אותו. מצאתי את זה: "אני לא אוהבת בני אדם . אני אוהבת אוכל . לו יכולתי לאכול בני אדם יתכן שהייתי אוהבת גם אותם. או לפחות חלקים מהם". ענו לה תעברי לצמחונות. ענתה שהצמחונות תפגוש אותי.
ע':
הייתה חברה שלי בפייס דיברנו שנים עוד מאז שפורום אס"י היה קיים.
דברתי איתה על זו שלא רצתה לאני אהיה בסדנה שלה. זו סדנה על תקשור עם בעלי חיים. ע' טוענת שהיא יודעת לתקשר עם חיות. פעם אמרה שהיא לא תקצור קשר עם החתולה שלי. " אני לא יודעת את הכתובת שלה".כדי לתקשר צריך תמונה שלה שבה רואים את העניים לא את הכתובת.
אמרה שצריך להיות באותו רגע בלי דמיון וזה אני כל הזמן מדיינת דברים מפריעה לתקשורת שלי עם חיות. לא נכון המנחה דברה על דמיון כחלק מהתקשור.
קיצר או שע' חייבת ריקנות מלאה או שהיא משקרת. לא סתם לא רצתה ללמד אותי. ע' אמרה שבגלל שאני אוטיסטית המנחה לא רוצה אותי..
הייתה תקופה שהחתולה יללה בממצע הלילה , כשאמרתי לע' שאני רוצה להסביר לה ולהבין. היא אמרה את רוצה לנרמל אותה . את המשרתת שלה. ומאז היא לא עונה לי לטלפון. חסמתי אותה.
בפבואר נפתחה הסדנה באינטרנט ואז המנחה הסכימה שארשם ולמדתי את הסדנה.

זה רק מעצים את חוסר האימון שלי באנשים. שניהם סובלות מדו פרצופיות.

4 תגובות:

 1. מעניין מאוד. תוקפנות של בני אדם נובעת כמו שציינת בצדק רב פעמים רבות מחרדה. התוקפנות שלי במשך שנים נבעה מחרדתיות שלא עמדתי עליה כלל. שנה טובה לך.

  השבמחק
 2. תרחק נפשי מצבועים, ממתהפכים, מרושעים ומטורללים. מבחינתי הם מפסיקים להיות קיימים. זו העצה שלי לך לשנה הדשה טובה.

  השבמחק
  תשובות
  1. כל מילה בסלע. ויש לחתוך אתם מגע מייד, בין ישפיעו רוב רעה עלייך.

   מחק