יום שלישי, 24 בנובמבר 2020

אני היפרתימזיתיתאני היפרתימזיתית  ואני גאה בכך. כיף לזכור פירטי פרטים דברים מהעבר הרחוק והקרוב.

היפרתימזיה מתייחסת לאנשים שזוכרים פירטי פרטים דברים מהעבר הקרוב והרחוק כולל תאריכים ושולפים במהירות ללא זיכרון כוזב . לאנשים יש קושי לשלוף זיכרון ויש זיכרון כוזב . פעם שמעתי הזיכרונות שלהם הם כמו חלומות. נעימים, אבל מזויפים. קחו למשל את 2005 ו-2006. הנה שליפת זכרון מ-2005 ב-17/7/05אחותי הבכורה התחתנה. עשיתי באותה תקופה שני קורסים באוניברסיטה הפתוחה . קורס תזונה וקורס פעם שנייה כימיה אורגנית לביולוגים. עשיתי בחינה חוזרת בספטמבר לקורס ביוכימיה 1 חלבונים מבנה ותפקוד. באותו היום בת דודה שלי התחתנה והייתי צריכה מיד לאחר הבחינה ללכת לחתונה שלה בירושלים.

בתקופה שאחותי התחתנה ב-17/7/05 הייתה חתולה שהמליטה ליד הבית וטיפלנו אני, ושני האחיות שלי בגורים. היו שלושה, אבל הם חלו . אז החלו להעלם. אחותי לקחה את שני הגורים לויטרינר . טיפלנו בהם. משפחה של הבעל באו מדרום אריקה, מבוליביה ואירחנו אותם.

2006 באביב אחותי באה עם גורה שחורה ואמרה שיש לנו כלב. זו הייתה הכלבה של בת דודה שלי. באותו זמן היו לי 3 קורסים: 1.התא מבנה ותפקוד שנתי, 2.ביולוגיה התפתחותיות 3. וסטיטיקה והסתברות. היה שיפוץ החדר שלי. בקיץ היה מלחמת לבנון השנייה . בת דודה שלי טוענת 2005.

פעם תיקנתי אנשים , לפני שנה החלטתי שימשיכו עם זיכרונות השוואי שלהם. תמיד מתווכחים ולא מבינים עד כמה יש לי זיכרון מצויין.

אני היפרתימזיתית  ובזה אני גאה .

אני הזיכרון של אחרים


!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה