יום רביעי, 12 ביוני 2019

חג האוטיסטים 2019

כולם באשר הם אוטיסטים ולא אוטיסטים מוזמנים לחגוג את חג האוטיסטים הבינלאומי יום חמישי-27 ביוני מ-17:00.
חג האוטיסטים הבינלאומי הוא יום בו אנו, אנשי המגוון האוטיסטי, חוגגים את קיומנו. ביחד או לחוד, בשקט או ברעש. זהו חגה של הקהילה האוטיסטית וחלק מן התרבות האוטיסטית. אנשי המגוון האוטיסטי בכל הגילאים, בני משפחה, חברים ואוהדים מוזמנים לבוא לחגוג איתנו!
כמו בכל שנה, אירועי החג יתקיימו ברחבי העולם בסביבות 18 ביוני. בישראל, יתקיים בחג אירוע פתוח בפארק הרצליה מול בריכת הברווזים ב-27/6, משעות אחר הצהריים ועד הערב, עד אחרון החוגגים. באירוע זה נפגש וכל אחד יכול להביא מה שהוא רוצה. יש גם בפארק מקום לכלבים.
כל מי שמקבל אוטיזם כחלק מן המגוון האנושי, ואוטיסטים כבני-אדם ראויים ושלמים, ומוכן להניח לאחרים לחגוג כדרכם, מוזמן לבוא ולחגוג איתנו.

2 תגובות:

 1. בקר טוב
  מהיחותי מורה בבית ספר בו יש שילוב של תלמידים בעלי צרכים-מיוחדים, ככל הנראה אוטיסטים, וככל הנראה בקצה הגבוה, אני יכול לומר שההבדלים ביניהם אדירים. אחד שמח ושטוב לב, אחד מתקשה מאוד בכתיבה עצמית, ושלישי שתקן שמקבל בכל בחינה 100. שמתי לב, שאחד מהם זה המתקשה בכתיבה נמנע מקשרים חברתיים, אםכי תמיד הוא סובב בשולי הקבוצה, פיזית ממש. מעלינו גר בחור שכל בוקר באה מכונית לקחת אותו. הוא לא יוצא או מוצא מהבית כמעט על ידי אמו.

  השבמחק
  תשובות
  1. הספקטרום האוטיסטי זה ספקטרום רחב טווח עם כל מני רמות תפקוד. כל אוטיסט שונה מהשני.

   מחק